Schampo- och Tvålkorg Geesa Nemox
fr.1 895 kr
fr.1 516 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nemox
1 516 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Schampo- och Tvålkorg Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Schampo- och Tvålkorg Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Bredd | 348 mm |
| Typ | Tvålkorg |
| Serie | Nemox |
| Höjd | 81 mm |
| Djup | 300 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Montering | Skruvas |
| Material | Förkromad mässing/Zamak, Lackerad mässing/Zamak, PVD-behandlad mässing/Zamak |
| Färg | Borstad Guld, Krom, Matt Svart |

