Tvåldispenser Bemeta Beta Glas/Krom
819 kr
655 krSpara 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Beta Glas/Krom
655 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvåldispenser Bemeta Beta är en liten kromad dispenser som enkelt limmas eller skruvas upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tvåldispenser Bemeta Beta är en liten kromad dispenser som enkelt limmas eller skruvas upp på väggen.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 132109102 |
| Bredd | 70 mm |
| Material | Mässing |
| Typ | Tvålpump |
| Montering | Skruv/Lim |
| Serie | Beta |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Volym | 200 ml |
| Höjd | 145 mm |
| Djup | 100 mm |
