Tvåldispenser Bemeta Neo Borstad
1 149 kr
919 krSpara 20 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Neo Borstad
919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tvåldispenser Bemeta Neo i borstat rostfritt stål.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104109015 |
| Bredd | 55 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Tvålpump |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Volym | 150 ml |
| Höjd | 175 mm |
| Djup | 85 mm |

