Tvåldispenser Bemeta Neo Stor Borstad
1 895 kr
1 519 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Neo Stor Borstad
1 519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tvåldispenser Bemeta Neo i borstat rostfritt stål.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104109035 |
| Bredd | 70 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Tvålpump |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Volym | 550 ml |
| Höjd | 230 mm |
| Djup | 110 mm |

