Tvåldispenser Bemeta Via Krom/Glas
919 kr
735 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Via Krom/Glas
735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tvåldispenser Bemeta Via i glas med kromade fästen. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 135009042 |
| Bredd | 65 mm |
| Material | Mässing/Glas |
| Typ | Tvålpump |
| Montering | Skruv |
| Serie | Via |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Volym | 250 ml |
| Höjd | 150 mm |
| Djup | 120 mm |

