Tvåldispenser Beslagsboden 571 300 ml
Rek. pris 139 kr
fr.99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

571 300 ml
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fristående tvåldispenser med långvarig hållbarhet och enkel användning. Tillverkad av robust och slitstark plast, är denna dispenser designad för att tåla dagligt bruk och behålla sin eleganta färg år efter år. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fristående tvåldispenser med långvarig hållbarhet och enkel användning. Tillverkad av robust och slitstark plast, är denna dispenser designad för att tåla dagligt bruk och behålla sin eleganta färg år efter år. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Egenskaper
- Yta: Mattsvart
- Material: Plast
- Längd: 125mm
- Rymmer: 300 ml
- Yta: Mattsvart
- Material: Plast
- Längd: 125mm
- Rymmer: 300 ml
Recensioner
Rose-Marie HVerifierad köpare
för 6 månader sedanFört kort pip
+ Snygg form
- För kort pip
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Bredd | 85 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Material | PVC |
| Yta | Matt |
| Typ | Tvåldispenser |
| Volym | 300 ml |
| Färg | Grön, Matt Svart, Matt Vit, Sand |
| Vikt | 0,062, 0,096, 1,08 kg |
