Tvåldispenser Beslagsboden 571 300 mlMattvit
Rek. pris 139 kr
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Vit

571 300 ml
Mattvit
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Fristående tvåldispenser med långvarig hållbarhet och enkel användning. Tillverkad av robust och slitstark plast, är denna dispenser designad för att tåla dagligt bruk och behålla sin eleganta färg år efter år. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fristående tvåldispenser med långvarig hållbarhet och enkel användning. Tillverkad av robust och slitstark plast, är denna dispenser designad för att tåla dagligt bruk och behålla sin eleganta färg år efter år. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Egenskaper
- Yta: Mattvit
- Material: Plast
- Höjd: 125 mm
- Rymmer: 300 ml
- Yta: Mattvit
- Material: Plast
- Höjd: 125 mm
- Rymmer: 300 ml
Recensioner
Rose-Marie HVerifierad köpare
för 6 månader sedanFört kort pip
+ Snygg form
- För kort pip
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX571 |
| Bredd | 85 mm |
| Färg | Matt Vit |
| Vikt | 1,08 kg |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Material | PVC |
| Yta | Matt |
| Typ | Tvåldispenser |
| Volym | 300 ml |
| EAN-nr | 7391447095531 |

