Tvåldispenser Geesa Nemox
fr.1 495 kr
fr.1 196 krSpara 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nemox
1 196 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvåldispenser Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet med kapacitet på 150 ml. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Tvåldispenser Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet med kapacitet på 150 ml. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Bredd | 66 mm |
| Material | Lackerad mässing/Zamak, PVD-behandlad mässing/Zamak |
| Typ | Tvålpump |
| Montering | Skruvas |
| Serie | Nemox |
| Höjd | 147 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Djup | 102 mm |
| Färg | Borstad Guld, Borstad Svart, Matt Svart |

