Tvålkorg Miller Badrum Classic 650C
490 kr
390 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Classic 650C
390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Tvålkorg från Miller Badrum.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 2 år sedanBra.kanske lite låg.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 650C |
| Bredd | 130 mm |
| Typ | Tvålkorg |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Classic |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 95 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 7391186065017 |

