Tvålpump Bemeta Gamma för Vägg
fr.1 229 kr
fr.979 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gamma för Vägg
979 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tvåldispenser Gamma från Bemeta som skruvas upp på väggen.
Tvålpumpen rymmer 200 ml.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 115 mm |
| Material | Rostfritt stål, polyresin |
| Typ | Tvålpump |
| Montering | Skruv |
| Serie | Gamma |
| Yta | Matt/Blank |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 95 mm |
| Färg | Svart, Vit |

