Tvålpump Kleine Wolke Belgrano
Rek. pris 165 kr
fr.132 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Belgrano
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tvålpump Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Tvålpump Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Ej diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 76, 127 mm |
| Längd | 76 mm |
| Material | Bamboo shaff + Polypropylen |
| Typ | Badrumstillbehör, Tvålpump |
| Färg | Beige, Grå, Grön |
| Serie | Belgrano |
| Djup | 127 mm |
