Tvålpump Lavabo Luna
fr.649 kr
fr.519 krFrån 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Luna
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Tvålpump från Lavabo i serien Luna för montering i bänkskiva eller i diskbänk.
Kan monteras i bänkskivor 0-45mm. Produkten är tillverkad av massiv mässing och ytbehandlad i krom.
Dispensern har en behållarvolym på 500 ml.
Dispensern har en behållarvolym på 500 ml.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Bredd | 44 mm |
| Material | Mässing |
| Typ | Tvålpump |
| Serie | Luna |
| Djup | 106 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing |

