Bidé Lavabo Glomp Golvstående BTWMatt Grå
8 319 kr
6 655 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Grå

Glomp Golvstående BTW
Matt Grå
6 655 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bidé Lavabo Glomp i en ny och elegant italiensk design. Den golvstående bidén är en Back To Wall (BTW) vilket möjliggör för extra utrymme.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Bidé Lavabo Glomp i en ny och elegant italiensk design. Den golvstående bidén är en Back To Wall (BTW) vilket möjliggör för extra utrymme.
OBS! Armatur och universal pop-up bottenventil måste köpas separat.
Kombinera gärna tillsammans med Toalettstol i serien Glomp från Lavabo.
Övrigt
- Yta: Glaserad, blank
- Bottenventil ingår: Nej
- Dold montering: Ja
Kombinera gärna tillsammans med Toalettstol i serien Glomp från Lavabo.
Övrigt
- Yta: Glaserad, blank
- Bottenventil ingår: Nej
- Dold montering: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 30003MG |
| Bredd | 365 mm |
| Höjd | 425 mm |
| Djup | 510 mm |
| Serie | Glomp |
| Färg | Matt Grå |
| Material | Porslin |
| Montering | Skruvas |
| Sitthöjd | 425 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Typ | Bidé |
| EAN-nr | 8058258087924 |


