Dusch- och Badkarsblandare Toniton x Tapwell ArchDeep Blue
FRI FRAKT
Rek. pris 8 995 kr
6 746 kr
6 656 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Deep Blue

Arch
Deep Blue
6 656 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dusch- och Badkarsblandare Toniton x Tapwell Arch är en tvågrepps tryckbalanserad termostatblandare med handdusch, svängbar pip och användarvänliga vred. Badkarsblandare inklusive handdusch, duschslang och handduschhållare.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Dusch- och Badkarsblandare Toniton x Tapwell Arch är en tvågrepps tryckbalanserad termostatblandare med handdusch, svängbar pip och användarvänliga vred. Badkarsblandare inklusive handdusch, duschslang och handduschhållare.
Blandaren har en matt yta med finstruktur. Välj mellan olika färger.
Kombinera med Tonitons matchande kakel, duschvägg, tvättställsblandare och beslag. 150cc, energiklass A.
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Kombinera med Tonitons matchande kakel, duschvägg, tvättställsblandare och beslag. 150cc, energiklass A.
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9428204 |
| Serie | Arch |
| Typ | Dusch- och Badkarsblandare |
| Färg | Deep Blue |
| CC-mått | 150 mm |
| Piputsprång | 115 mm |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Bredd | 302 mm |
| Djup | 192 mm |
| Utlopp | Nedåt |
| Material | Mässing |
| Handdusch | Ja |
| Termostat | Ja |
| EAN-nr | 7340188843529 |
