Duschblandare Scandtap Steel Pleasure
fr.4 474 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Steel Pleasure
4 474 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Termostatblandare Scandtap Steel Pleasure i rostfri stål med integrerad omkastare för cc-mått 150. Avger konstant och behaglig temperatur med jämnt vattenflöde.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Termostatblandare Scandtap Steel Pleasure i rostfri stål med integrerad omkastare för cc-mått 150. Avger konstant och behaglig temperatur med jämnt vattenflöde.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Serie | Pleasure |
| Typ | Duschblandare |
| Färg | Amber, Original, Sand, Svart |
| CC-mått | 150 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 285 mm |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 3/8 |
| Yta | Borstad |
| Termostat | Ja |


