Tvättställsblandare Hafa Smooth HögSvart
5 620 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Smooth Hög
Svart
5 620 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Tvättställsblandare Hafa Smooth Hög är en blandare designad av Riccardo Vercellotti. Testad och godkänd av SINTEF. Insats från Keramital och perlator från Neoperl.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsblandare Hafa Smooth Hög är en blandare designad av Riccardo Vercellotti. Testad och godkänd av SINTEF. Insats från Keramital och perlator från Neoperl.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1381056 |
| Serie | Smooth |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Svart |
| Höjd | 298 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 180 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8278407 |
| EAN-nr | 7330027117164 |





