Tvättställsblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 02Deep Blue
FRI FRAKT
Rek. pris 5 995 kr
4 376 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Deep Blue

Arch Tap 02
Deep Blue
4 376 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Tvättställsblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 02 med vacker matt yta i finstruktur. Den har cylindriska och kantiga former och är en ettgreppsblandare med användarvänligt grepp och böjd pip.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Tvättställsblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 02 med vacker matt yta i finstruktur. Den har cylindriska och kantiga former och är en ettgreppsblandare med användarvänligt grepp och böjd pip.
Välj mellan olika färger. Komplettera med bottenventil i samma kulör (säljs separat).
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9428188 |
| Serie | Arch |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Deep Blue |
| Höjd | 164 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 104 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Djup | 130,5 mm |
| Material | Mässing |
| EAN-nr | 7340188843369 |




