Duschdörr Arrow Duodoor Tonat glasBredd: 480-500 mm
Rek. pris 4 110 kr
2 541 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Duodoor Tonat glas
Bredd: 480-500 mm
2 541 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
ArrowBeskrivning
Arrow Round halvrund inåt&utåtgående vändbar singelpackad
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 5262-40 |
| Profil | Aluminium |
| Glastyp | Tonat glas |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Serie | DuoDoor |
| Färg | Silver |
| Placering | Mot vägg |
| Vikt | 17,95 kg |
| Justerbar | 480-500 mm |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Typ | Duschdörr |
| RSK-nr | 7390637 |
| EAN-nr | 7391551526242 |
