Duschkabin Bathlife Betrakta 90x90 Elegant A/W Klarglas
FRI FRAKT
12 499 kr
6 249 krSpara 50 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Betrakta 90x90 Elegant A/W Klarglas
6 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschkabin Betrakta Elegant är en stilren, prisvärd och lättmonterad duschkabin med hörningång. Utrustad med 6 mm härdat säkerhetsglas och ett stabilt kar i vit akryl med avtagbar front.
Duschkabinen har skjutdörrar. Montering av blandare görs i hörnet och har mått 150 cc. Bottenventil och avlopp ingår.
Blandare ingår ej.
Duschkabinen har skjutdörrar. Montering av blandare görs i hörnet och har mått 150 cc. Bottenventil och avlopp ingår.
Blandare ingår ej.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Duschkabin Betrakta Elegant är en stilren, prisvärd och lättmonterad duschkabin med hörningång. Utrustad med 6 mm härdat säkerhetsglas och ett stabilt kar i vit akryl med avtagbar front.
Duschkabinen har skjutdörrar. Montering av blandare görs i hörnet och har mått 150 cc. Bottenventil och avlopp ingår.
Blandare ingår ej.
Duschkabinen har skjutdörrar. Montering av blandare görs i hörnet och har mått 150 cc. Bottenventil och avlopp ingår.
Blandare ingår ej.
Dokument
Recensioner
Madeleine SVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och stabil! Mycket bättre än vi kunnat tänka oss.
Mari JVerifierad köpare
för 4 år sedanTimzVerifierad köpare
för 5 år sedanJessica M AVerifierad köpare
för 7 år sedanVäldigt vek och dålig pass form. Fattades skruvar. Man snygg att titta på.. Krävdes tre personer för att hålla i och skruva ihop.
+ Snygg
- väldigt vek.
Mats H EVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg men lite sladdrig i konstruktionen. Även om alla fötter står stadigt på golvet behöver den stå mot väggarna i hörnet för att inte skramla. Lätt att montera ensam.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40842683 |
| Profil | Aluminium |
| Glastyp | Klarglas |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 2050 mm |
| Serie | Betrakta |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Färg | Svart |
| Längd | 900 mm |
| Blandare | Nej |
| Takdusch | Nej |
| Handdusch | Ja |
| Fotmassage | Nej |
| Massagemunstycke | Nej |
| Placering | Hörn |
| Vikt | 75 kg |
| Bottenplatta ingår | Ja, akryl |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Typ | Duschkabin |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 7330027159003 |


















