Duschkabin Macro Design Flow Rak med Infälld Blandare
FRI FRAKT
fr.31 585 kr
fr.22 110 krSpara 30 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flow Rak med Infälld Blandare
22 110 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med en förvaringshylla med integrerad blandare och takdusch.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med en förvaringshylla med integrerad blandare och takdusch.
Övrigt
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Profil | Vit |
| Storlek | 810x810, 910x910 mm |
| Glastyp | Frostat glas/Vit bakvägg |
| Bredd | 810, 910 mm |
| Höjd | 2180 mm |
| Serie | Flow |
| Blandare | Ja |
| Placering | Hörn |
| Form | Rak |
| Typ | Duschkabin |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Djup | 810, 910 mm |

