Duschkabin Macro Design Flow Semi utan Blandare810x810x1840 mm, Vit Profil, Klarglas
FRI FRAKT
Rek. pris 26 985 kr
18 890 kr
18 509 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Profil:
Storlek:
810x810 mm
Glastyp:
Höjd:
1840 mm
Profil:
Vit
Glastyp:
Klarglas
DuschsitsDuschsits Macro Design Care
2 410 krStödhandtagStödhandtag Macro Design Horizont Flexible
800 kr
Flow Semi utan Blandare
810x810x1840 mm, Vit Profil, Klarglas
18 509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med två förvaringshyllor och är förberedd för utanpåliggande blandare (cc 150).
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med två förvaringshyllor och är förberedd för utanpåliggande blandare (cc 150).
Komplettera med Nifty duschblandare.
Övrigt
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Dolt avlopp
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
Övrigt
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Dolt avlopp
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
Dokument
Recensioner
Dennis EVerifierad köpare
för 3 månader sedanLätt att montera, bra kvalitetskänsla. Det enda negativ om man ska vara lite petig är att fronten på på karet kunde ha gått lite närmare golvet.
Jörgen SVerifierad köpare
för 1 år sedanVille ha en större cabin lätt monterad och bra ! Dock saknades en fråntplåt i botten ! Förhoppnings vis kommer den oxså !
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DKFSUB88VKLL |
| Profil | Vit |
| Storlek | 810x810 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Bredd | 810 mm |
| Höjd | 1840 mm |
| Serie | Flow |
| Blandare | Nej |
| Takdusch | Nej |
| Handdusch | Ja |
| Placering | Hörn |
| Form | Rund |
| Typ | Duschkabin |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Djup | 810 mm |
| Glastjocklek | 6 mm |
| RSK-nr | 7365844 |
| EAN-nr | 7332512203208 |

