Duschvägg INR Linc 3 MåttanpassadGlas: Grått glas, Profil: Vit
22 590 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Profil:
Vit
Glastyp:
Grått glas
Handtag:
A (Yttermått):
mm
Höjd:
mm

Linc 3 Måttanpassad
Glas: Grått glas, Profil: Vit
22 590 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr

Det här är lösningen för dig som vill placera din dusch mellan två väggar – en nisch. Att använda en befintlig vägg är ett smart sätt att skapa en praktisk duschlösning. Om ditt badrum är långsmalt kan du placera duschen i den nisch som bildas längst in i rummet.
Varumärke
INRBeskrivning
Det här är lösningen för dig som vill placera din dusch mellan två väggar – en nisch. Att använda en befintlig vägg är ett smart sätt att skapa en praktisk duschlösning. Om ditt badrum är långsmalt kan du placera duschen i den nisch som bildas längst in i rummet.
VIKTIGT! Mått avser nischens bredd mellan väggarna.
Modellen är vändbar. Tätningslister och magnetlister ingår.
Modellen är vändbar. Tätningslister och magnetlister ingår.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 50303200 |
| Profil | Vit |
| Storlek | Måttanpassad mm |
| Glastyp | Grått glas |
| Handtag | Grepp cirkel, Pinch |
| Serie | Linc |
| Form | Rak |
| Ytbehandling | Ingen |
| Max Höjd | 2000 mm |
| Max höjd | 2000 mm |
| Max A Mått | 2000 mm |
| EAN-nr | 7392102014317 |




