Avslutningslist Alterna Lusso för Nisch
134 kr
107 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Lusso för Nisch
107 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alterna Lusso Avslutslist. För Lusso nischdörr och vikdörr. Används när glasdörren stängs mot vägg eller nischprofil. Höjd 1971 mm.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Lusso Avslutslist. För Lusso nischdörr och vikdörr. Används när glasdörren stängs mot vägg eller nischprofil. Höjd 1971 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403443 |
| Bredd | 28 mm |
| Höjd | 1971 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Natur |
| Längd | 1971 mm |
| Material | Gummi |
| Typ | Avslutslist |
| RSK-nr | 7403443 |
| EAN-nr | 7332508069108 |
