Avslutningslist Alterna Lusso
224 kr
190 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Lusso
190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avslutslist Alterna Lusso som passar till nischdörren Lusso Chess. Listen används när glasdörren stängs mot vägg utan nischprofil. Höjd 1950 mm.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Avslutslist Alterna Lusso som passar till nischdörren Lusso Chess. Listen används när glasdörren stängs mot vägg utan nischprofil. Höjd 1950 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7455707 |
| Bredd | 16,5 mm |
| Höjd | 1950 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Svart |
| Längd | 1950 mm |
| Material | PVC |
| Form | Rak |
| Typ | Avslutslist |
| RSK-nr | 7455707 |
| EAN-nr | 7332508114860 |
