Dropplist Dansani till Halvrunda Dörrar 2-pack
440 kr
30 dagars prisgaranti

till Halvrunda Dörrar 2-pack
440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Dropplist till halvrunda dörrar, 2 st.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600566 |
| Bredd | 815 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Djup | 10 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Transparent |
| Typ | Dropplist |
| EAN-nr | 5711112683030 |

