Förlängningsprofil Hafa Igloo Pro Door NaturligAluminium
650 kr
488 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Aluminium

Igloo Pro Door Naturlig
Aluminium
488 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förlängningsprofil till serien Hafa Igloo Pro. Förlänger profilen för att kunna montera duschväggen/duschhörnet/duschdörren på utanpåliggande rör.
Varumärke
HafaBeskrivning
Förlängningsprofil till serien Hafa Igloo Pro. Förlänger profilen för att kunna montera duschväggen/duschhörnet/duschdörren på utanpåliggande rör.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1450363 |
| Bredd | 26,8 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Djup | 30 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Färg | Aluminium |
| Typ | Duschprofil |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 7403082 |
| EAN-nr | 7330027105284 |



