Förlängningsprofil Hafa Original Krom
715 kr
535 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Original Krom
535 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förlängningsprofil Original från Hafa. Används när utanpåliggande rör ligger längre ut från väggen än 35 mm.
Varumärke
HafaBeskrivning
Förlängningsprofil Original från Hafa. Används när utanpåliggande rör ligger längre ut från väggen än 35 mm.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1450708 |
| Bredd | 23 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Djup | 35 mm |
| Serie | Original |
| Färg | Krom |
| Typ | Duschprofil |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 7330027111070 |
