Fotstöd Macro Design Hide
FRI FRAKT
Rek. pris 585 kr
410 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hide
410 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Köp till ett fotstöd till Hide hörnhylla för att knyta skorna i hallen och till Hide duschhylla för att raka och skrubba benen i duschen. Monteras i Hide duschhylla/hörnhylla.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Köp till ett fotstöd till Hide hörnhylla för att knyta skorna i hallen och till Hide duschhylla för att raka och skrubba benen i duschen. Monteras i Hide duschhylla/hörnhylla.
Recensioner
YlvaVerifierad köpare
för 2 år sedanKöpte denna produkt till min Marco design hörn Duschhylla. Passar perfekt då jag har ett litet badrum och fotstödet tar ingen mer plats men ger ett bra stöd för foten.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DDHFOTB |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Djup | 100 mm |
| Serie | Hide |
| Färg | Rostfri |
| Material | Stål |
| Yta | Matt |
| Typ | Fotstöd |
| RSK-nr | 8890016 |
| EAN-nr | 7332512230853 |
