Golvlist Alterna Aria
409 kr
348 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Aria
348 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alterna Aria Golvlist, extra hög för sluttande golv. 15,6 mm hög. 1 m lång. 2-pack, inkl 10 st 1mm gummistrips för utjämning. Tillverkad i blankpolerad aluminium.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Aria Golvlist, extra hög för sluttande golv. 15,6 mm hög. 1 m lång. 2-pack, inkl 10 st 1mm gummistrips för utjämning. Tillverkad i blankpolerad aluminium.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403359 |
| Utförande | Exta hög, 2-pack, inkl 10 st 1mm gummistrips för utjämning |
| Höjd | 15,6 mm |
| Serie | Aria |
| Färg | Aluminium |
| Längd | 1000 mm |
| Montering | Extra hög |
| Material | Aluminium |
| Yta | Polerad |
| Typ | Golvlist |
| RSK-nr | 7403359 |
| EAN-nr | 7332508064196 |
