Golvlist Noro 900 till Ice
199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

900 till Ice
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Golvlist för Noro Ice i plast. Listen är 40 mm hög och hjälper till att förhindra vatten att komma ut vid dåligt golvfall.
Varumärke
NoroBeskrivning
Golvlist för Noro Ice i plast. Listen är 40 mm hög och hjälper till att förhindra vatten att komma ut vid dåligt golvfall.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 2095 |
| Bredd | 35 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Serie | Ice |
| Färg | Polerat Aluminium |
| Längd | 900 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Golvlist |
| RSK-nr | 7390336 |
| EAN-nr | 7340032420951 |


