Golvprofilset Dansani till Fast vägg
730 kr
30 dagars prisgaranti

till Fast vägg
730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Golvprofilset till fastvägg modeller D + A/BC.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600552 |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 10 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Krom |
| Typ | Golvprofilset |
| EAN-nr | 5711112659721 |

