Kit Dansani till RörgenomföringBxDxH: 20x60x1995 mm
830 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
20 mm
Höjd:
1995 mm

till Rörgenomföring
BxDxH: 20x60x1995 mm
830 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Kit för rörgenomföring.
Kit till rörgenomföring C/F 199,5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600525 |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 1995 mm |
| Djup | 60 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Satin |
| Typ | Kit |
| EAN-nr | 5711112326708 |

