Kompletteringskit Västia till Duschvägg 1VTill Duschvägg 1000
2 429 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
1000 mm

till Duschvägg 1V
Till Duschvägg 1000
2 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Kompletteringskit Västia till Duschvägg 1V används för att komplettera Västia duschvägg 1V med duschdraperi eller för att bygga ihop flera 1V-system.
Varumärke
VästiaBeskrivning
Kompletteringskit Västia till Duschvägg 1V används för att komplettera Västia duschvägg 1V med duschdraperi eller för att bygga ihop flera 1V-system.
Egenskaper
| Varumärke | Västia |
| Art.Nr. | 2041000 |
| Profil | Eloxerad aluminium |
| Storlek | 1000 mm |
| Bredd | 980 mm |
| Höjd | 1980 mm |
| Serie | 1V |
| Placering | Mot vägg |
| Material | Tyg |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Öppningsdel duschvägg |


