Lim Hafa iGlue iUniversalt Plus
810 kr
610 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
LimRengöringssats Hafa iGlue för Limning
170 kr
iGlue iUniversalt Plus
610 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lim Hafa iGlue iUniversalt Plus är ett lim för att limma fästbeslag eller duschprofiler. Smart limpatron där inga extra verktyg behövs. Används i kombination med rengöringssats 1450393.
Varumärke
HAFABeskrivning
Lim Hafa iGlue iUniversalt Plus är ett lim för att limma fästbeslag eller duschprofiler. Smart limpatron där inga extra verktyg behövs. Används i kombination med rengöringssats 1450393.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1450392 |
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Djup | 45 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Typ | Lim |
| RSK-nr | 4095498 |
| EAN-nr | 4260458380055 |
