Limbrickor Westerbergs till Duschdörr Nejd
420 kr
294 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

till Duschdörr Nejd
294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Limbrickor Westerbergs till Duschdörr Nejd används vid limning av Nejd duschdörrar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20055595 |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Djup | 105 mm |
| Serie | Nejd |
| Vikt | 0,2 kg |
| Montering | Limmas |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Monteringsbeslag |
| RSK-nr | 7403462 |
| EAN-nr | 7333231001960 |

