Limkit Hafa iGlue iUniversal Mini
Rek. pris 185 kr
138 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillbehör duschLimbrickor Hafa till Igloo Pro Duschdörr
365 kr
iGlue iUniversal Mini
138 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Limkit Hafa iGlue iUniversal Mini är ett limkit för att limma fästbeslag eller duschprofiler. Limkitet räcker till limning av ett set limbrickor till IglooPro duschdörr. Till en fast duschvägg krävs två stycken limkit. Rengöringskit är inkluderat.
Varumärke
HafaBeskrivning
Limkit Hafa iGlue iUniversal Mini är ett limkit för att limma fästbeslag eller duschprofiler. Limkitet räcker till limning av ett set limbrickor till IglooPro duschdörr. Till en fast duschvägg krävs två stycken limkit. Rengöringskit är inkluderat.
Dokument
Recensioner
LarsVerifierad köpare
för 1 år sedanBygghemma har inte den här produkten, trots att man marknadsför den både här och på sina systersajter. Beställer man denna iPower så får man en iUniversal, som är ett helt annat lim.
+ Jag fick iaf pengarna tillbaka
- iGlue iPower finns inte att köpa här
Ann-Christin EVerifierad köpare
för 1 år sedanBra produkt som uppfyller sitt ändamål.
ChristianVerifierad köpare
för 1 år sedanBra beskrivning hur man monterar den samt att limmet sitter fast som berg.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1450391 |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 75 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Typ | Limningskit |
| RSK-nr | 4095503 |
| EAN-nr | 7350062900729 |

