Magnetlist Alterna Picto Par
fr.294 kr
fr.250 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Picto Par
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Picto Magnetlist för duschväggar, passar till kombinationerna rak x rak samt rund x rund.
Recensioner
Micael EVerifierad köpare
för 2 år sedanInga problem med listen
+ Passa bra
- Lite svårt att korta av den
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Bredd | 15 mm |
| Utförande | Rak x svängd, Svängd x svängd / rak x rak |
| Höjd | 1920 mm |
| Serie | Picto |
| Färg | Transparent/Svart |
| Längd | 1920 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Magnetlister |

