Magnetlist Dansani till Duschdörrar A/B/C/E/F
230 kr
30 dagars prisgaranti

till Duschdörrar A/B/C/E/F
230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Magnetlist till A/B/C/E/F duschdörrar, 1 stk, 196 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600606 |
| Bredd | 10 mm |
| Höjd | 1950 mm |
| Djup | 10 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Krom |
| Typ | Magnetlist |
| EAN-nr | 5711112324186 |

