Magnetlist Svedbergs Skoga Par
680 kr
510 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Skoga Par
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Magnetlist för Skoga Hörn/Nisch-duschar. Denna produkt består av två stycken magnetlister, en för vardera dörr.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Magnetlist för Skoga Hörn/Nisch-duschar. Denna produkt består av två stycken magnetlister, en för vardera dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 98207 |
| Bredd | 21 mm |
| Höjd | 1940 mm |
| Djup | 11 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Magnetlist |
| RSK-nr | 7402997 |
| EAN-nr | 7323100124951 |
