Magnetlist Westerbergs till Badkarsvägg Nejd
259 kr
30 dagars prisgaranti

till Badkarsvägg Nejd
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Magnetlist Westerbergs till Badkarsvägg Nejd för utbyte till Nejd badkarsvägg.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20055598 |
| Bredd | 11 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | Nejd |
| Färg | Transparent |
| Vikt | 0,4 kg |
| Typ | Magnetlist |
| Material | Plast |
| Djup | 20 mm |
| RSK-nr | 7403465 |
| EAN-nr | 7333231001991 |

