Magnetlist Westerbergs till Duschdörr Nejd
370 kr
259 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

till Duschdörr Nejd
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Magnetlist Westerbergs till Duschdörr Nejd för utbyte till duschdörr Nejd.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20055597 |
| Bredd | 11 mm |
| Höjd | 1935 mm |
| Djup | 20 mm |
| Serie | Nejd |
| Färg | Transparent |
| Vikt | 0,5 kg |
| Material | Plast |
| Typ | Magnetlist |
| RSK-nr | 7403464 |
| EAN-nr | 7333231001984 |

