Monteringspaket SanSwiss Solino V 50
750 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Solino V 50
750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
SanswissBeskrivning
Solino Tillval Monteringspaket, dörr i nisch Högglans silver Vänster/Höger.
Ett monteringspaket som innehåller delar för att sätta dörr i nisch.
Egenskaper
| Varumärke | Sanswiss |
| Art.Nr. | V.SOL.50 |
| Profil | Högglans silver |
| Höjd | 1982 mm |
| Serie | Solino |
| Placering | Hörn/Vägg |
| Vikt | 1 kg |
| Hängning | Vändbar |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Typ | Tillval |

