Nischprofil Alterna Lusso Fast Svart
619 kr
495 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Lusso Fast Svart
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Lusso Nischprofil fast, för Lusso nischdörr. Byggmått 27 mm. Höjd 1971 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403546 |
| Utförande | Byggmått 27 mm |
| Höjd | 1971 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Svart |
| Längd | 1971 mm |
| Material | Aluminium |
| Yta | Lackerad |
| Typ | Nischprofiler |
| RSK-nr | 7403546 |
| EAN-nr | 7332508102416 |

