Nischprofil Alterna till Duschvägg
449 kr
382 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

till Duschvägg
382 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaEgenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403054 |
| Utförande | Byggmått 27 mm |
| Höjd | 1929 mm |
| Serie | Picto |
| Färg | Natur |
| Längd | 1929 mm |
| Material | Glas/aluminium |
| Yta | Polerad |
| Typ | Nischprofiler |
| RSK-nr | 7403054 |
| EAN-nr | 7332508043771 |

