Rörbreddningsprofil Alterna Aria
599 kr
509 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Aria
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Rörbreddningsprofil för Aria Duschvägg. Höjd 2000 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403492 |
| Bredd | 37 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Aria |
| Färg | Natur |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Yta | Polerad |
| Typ | Rörbreddningsprofiler |
| RSK-nr | 7403492 |
| EAN-nr | 7332508079756 |

