Rörbreddningsprofil Alterna Lusso
fr.569 kr
fr.484 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lusso
484 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Lusso Rörbreddningsprofil 25 mm, för Lusso duschhörna, nischdörr och vikdörr. Höjd 2000 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Bredd | 25,8, 50,8 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Natur |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aluminium |
| Yta | Polerad |
| Typ | Rörbreddningsprofiler |

