Rörbreddningsprofil Alterna Lussp 38 mm
599 kr
509 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Lussp 38 mm
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Lusso Rörbreddningsprofil 38 mm, för Lusso Skärmvägg. Höjd 1971 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403442 |
| Bredd | 38 mm |
| Utförande | Rak x rak |
| Höjd | 1971 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Natur |
| Längd | 1971 mm |
| Material | Aluminium |
| Yta | Polerad |
| Typ | Rörbreddningsprofiler |
| RSK-nr | 7403442 |
| EAN-nr | 7332508069054 |

