Rörbreddningsprofil Alterna Picto
679 kr
577 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Picto
577 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Picto Rörbreddningsprofil för duschvägg. Höjd 1950 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7391404 |
| Bredd | 25,8 mm |
| Höjd | 1950 mm |
| Serie | Picto |
| Färg | Natur |
| Längd | 1950 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Rörbreddningsprofiler |
| RSK-nr | 7391404 |
| EAN-nr | 7332508028297 |

