Takstag Dansani till Fast Vägg
730 kr
30 dagars prisgaranti

till Fast Vägg
730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Stång till montering i tak till modell D (fast vägg) 100 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600528 |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 15 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Satin |
| Typ | Takstag |
| EAN-nr | 5711112341312 |

