Teleskopstång Dansani
730 kr
30 dagars prisgaranti

Teleskopstång Dansani
730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DansaniBeskrivning
Teleskåpstång till modell D.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600503 |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 30 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Satin |
| Typ | Teleskopstång |
| EAN-nr | 5711112294236 |

